מנכ"ל תריסי גבאי - רונן גבאי עם צורי דבוש ואריה ריכטמן - יו"ר הדירטטוריון והמנכ"ל של 'קליל'

אם יש חברה מקצועית ומובילה בשוק של ייצור ושיווק האלומיניום זו חברת קליל כידוע, שכן כל המוצרים שלה איכותיים מאוד והיא מציעה אותם ללקוחות עסקיים ופרטיים כאחד.

אנו בחברת תריסי גבאי קיבלנו הסמכה להתקין את המוצרים הללו ואנו מעניקים ללקוחותינו תעודת אחריות כפולה. את חברתנו הקמנו אי שם בשנת 1989 ואז ועד היום צברנו ניסיון והפנו לשם דבר בתחום. השירות שאנו מציעים ללקוחות שלנו כולל:

  • את המוצרים הכי טובים
  • את השימוש בטכנולוגיה הכי מתקדמת
  • את אנשי הצוות המובילים בתחום


רונן גבאי, מנהל החברה ובעליה, מציע לחוג הלקוחות של החברה, ביחד עם צוות גדול ומקצועי, את השירות הטוב ביותר בכל מה שקשור לתריסים ולמוצרי אלומיניום שונים.


עבודות האלומיניום שאנו מבצעים
חברת תריסי גבאי מציעה לכם היום שלל פתרונות בתחום האלומיניום לבית ולמשרד, וביניהם תוכלו לראות שירות שכולל:

  • התקנה ושימוש בפרופיל קלאסי, פרופיל בלגי ופרופיל אופיס
  • התקנת תריסי גלילה וצלונים
  • התקנת קירות מסך וכדומה


אנו משמשים כמפיץ מורשה של עילית אלומיניום, של חברת קליל, ומנועי somfy של חברת צלון, באזור מרכז הארץ. משמעות הדברים היא שאנו מחויבים לתקנים של חברת קליל ומקפידים על שירות מקצועי ביותר. 

כמו כן, בחברתנו קיימת גם מחלקת תיקונים לתריסים חשמליים ולחלונות. מחלקה זו מספקת שירות מהיר, אמין ומקצועי. מבחינת האחריות שתוכלו לקבל בתריסי גבאי אתם תרו שמדובר על אחריות כפולה לשנתיים: על הייצור ועל עבודת ההתקנה.

איפה ניתן להתרשם מעבודתנו?
ראשית, באתר זה תוכלו לראות קטלוגים של מוצרים ועבודות שכבר ביצענו בעבר, ושנית, יש לנו אולם תצוגה מקסים ברחוב ז'בוטיסנקי 149 בר"ג. מפעל החברה שלנו ממוקם ברחוב ז'בוטינסקי 131 (מול משטרת ר"ג), ובו אנו מבצעים את עבודות התכנון והייצור.

אתם תראו שעם השירות האדיב, המקצועי והנעים שתקבלו אצלנו בוודאי תצאו מרוצים. זה לא משנה אם המטרה היא לקנות מוצרי אלומיניום לבית הפרטי או למשרד כי בכל מקרה תמיד עדיף לדעת שאתם במקום הנכון וכי יש לכם על מי לסמוך.