אם אתם משפצים את הבית אבל משאירים את החלונות הישנים כמו שהם, זה כמו שתתלבשו בבגדים הכי יפים שלכם בארון ותישארו בכפכפים.

מה עומד מאחורי ההחלטה שלכם לשפץ את הבית? האם תחזוקה וייצוב המבנה? הרחבה או שפשוט בא לכם שינוי. אין ספק כי לכל משפחה ובעלי בית יש את השיקולים שלהם בדבר השיפוץ, אבל כולם רוצים להגיע לאותה התוצאה, שהיא להרגיש טוב בבית. שיפוץ חזית הבית באמצעות שיפוץ המפתחים, החלונות והפרופילים הוא השלב הראשון והחשוב ביותר להשגת תוצאה הזו.

למה דווקא חזית הבית?

חדרי הסלון והמטבח הם החדרים המרכזיים שמרכיבים את תמונת חזית הבית שלכם, בחדרים אלו בדרך כלל מוצבים שני חלונות גדולים המאפשרים כניסה של אור יום ואוויר רענן אל תוך הבית. החלונות הנפוצים בישראל מיוצרים בעיקר מפלסטיק בצבע לבן וכמוהם גם הפרופיל, החלונות הללו מכילים תריסי רפפה, עם השנים חלונות אלו מתבלים, נשברים ובעיקר דוהים ומאבדים מצבעם, כך נוצר מצב בו כל שיפוץ שתעשו לא יהיה אפקטיבי מכיוון שהתריסים הם חלק נכבד מן הקיר וחזית הבית. בעיה נוספת היא שחלונות אלו אינם מותאמים לקצב החיים המודרני שמאופיין בכבישים סואנים, רעש ושינויים קיצוניים במזג האוויר. בנוסף, חזית הבית היא הרושם הראשוני שנרכש אצל אחרים שנייה לפני שהם נכנסים אל תוך הבית, חזית מרשימה תיצור רושם ראשוני טוב להמשך, בייחוד במקרים של מכירה עתידית של הנכס וכך תוכלו להגדיל את התשואה העתידית שלכם.

שיפוץ חזית הבית והתקנת פרופיל בלגי

למה דווקא פרופיל בלגי? פרופיל בלגי הוא פרופיל דק ואלגנטי ממתכת (אלומיניום או ברזל) המכיל מקום לקביעת חלון זכוכית בלבד, נתון שהופך אותו לחלון בעל תכונות בידוד תרמיות ואקוסטיות כי אין מעבר של אוויר בפתחים שונים כמו בתריס שלבים מפלסטיק. בנוסף הפרופיל והחלון נצבעים לבחירתכם ומותאמים לקיר בצורה מלאה. 

בישראל חברת "קליל" היא היצרנית והמשווקת של חלונות בעלי פרופיל בלגי המיוצרים מאלומיניום ומקיימת מערך של מפיצים ומתקינים מורשים בכל רחבי הארץ. לייעוץ ושאלות לבעלי מקצוע בנושא שיפוצים ושיפוץ חזית הבית, חשוב כי תיידעו אותם שאתם מתכוונים להתקין פרופיל בלגי וזאת על מנת לא לפגוע ברוחב מפתח החלון.

 

Tags: