חלונות אלומיניום והיתרונות הרבים שלהם
החלטתם שאתם רוצים להשקיע במשרד או בבית הפרטי ולהפוך את המקום ליותר נעים ויפה? אם כך, חלק ממה שאתם צריכים לחשוב עליו זה איזה סוג של חלונות אתם רוצים להתקין.

בין אם אתם רוצים לתקן את החלונות הקיימים ובין אם אתם רוצים להחליף אותם במוצרים חדשים, הבחירה הטובה ביותר היא אלומיניום. אתם תוהים למה? פשוט מאוד, כי לחלונות אלומיניום, ובמיוחד אם הם של חברת קליל המובילה, יש יתרונות רבים כמו:

  • אטימות: חלונות שעשויים מאלומיניום אלה חלונות אטומים לטמפרטורות, גשמים ורוחות.
  • בידוד: מעבר לבידוד תנאי מזג האוויר חלונות מאלומיניום מבודדים גם מרעשים.
  • עיצוב: ניתן לעצב את החלונות בהתאמה אישית ועל פי דרישותיו של כל לקוח ולקוח.


חברת תריסי גבאי זה המקום הנכון שממנו כדאי להזמין את החלונות החדשים לבית או למשרד, שכן החברה משמשת כמפיץ וכמתקין מורשה של מוצרי חברת קליל המובילה.

את חברת תריסי גבאי הקמנו בשנת 1989 ומאז ועד היום צברנו עוד ועוד ניסיון ולקוחות מרוצים, כך שאיתנו תוכלו להיות בטוחים שאתם במקום הנכון.


חלון פונקציונאלי ויפה
בעבר היינו רגילים לכך שאם רצינו מוצר פונקציונאלי היינו צריכים לוותר על היופי, שכן החלונות היו עבים כדי שאטימותם תהייה מובטחת. לרוב מי שרצה חלונות יציבים ועמידים קיבל חלונות מגושמים ומאסיביים, דבר שפגע באופן מהותי בעיצוב החלל עצמו ובאווירה במקום.

היום, לעומת זאת, כבר לא צריך לבחור בין פונקציונאליות ויופי. היום, עם חלונות מאלומיניום ניתן לקבל את הכול במוצר אחד, כי החלונות האל יהיה מצד אחד אטומים ואיכותיים ומצד שני העיצוב שלהם יהיה בדיוק על פי דרישתכם.


כל החלונות במקום אחד
אצלנו בתריסי גבאי אתם תראו שתוכלו לבחור בין סוגים שונים ומגוונים של חלונות מאלומיניום, כמו לדוגמא:

  • חלונות עם פתיחת כנף
  • חלונות אם פתיחת הזזה
  • חלונות עם אפשרות לפתיחת כל שטח הפנים של החלון וכדומה


חלק מהדגמים שתראו אצלנו הם כאלה שיש להם פתיחת ציר, פתיחת מספריים, פתיחת קיפ או אפילו חלונות הרמה, כך שאין ספק שאצלנו תמצאו את מבוקשכם בקלות.

אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר בכל עת ונשמח להתקין לכם בבית או במשרד כל חלון מאלומיניום שבו תבחרו.