מה זה פרופיל בלגי
ההחלטה לשנות את פני הבית ולהחליף את החלונות הישנים היא החלטה טובה. עם זאת, כדאי לעצור ולבחור את האפשרויות הקיימות, כאשר אחת מהאופציות הטובות ביותר היא שימוש בפרופיל הבלגי.

מדובר על סוג חלונות אלומיניום שהפכו להיות מאוד מבוקשים, יוקרתיים וייחודיים בשנים האחרונות, כך שניתן להבין מדוע גם אתם חושבים על אפשרות כזו. פרופיל הינו חלק שעשוי או מברזל או מאלומיניום אשר החתך והגודל שלו קבועים והם יכולים לשמש למספר מטרות, כמו:

  • בניית מוצרים כמו מקלחון לאמבטיה
  • בניית חלונות
  • בניית דלתות

 

זהו שם כולל לסוגים שונים של פרופילים שאחת מהתכונות העיקריות שלהם אלה הן דפנות עבות וגדולות באופן יחסי.

עם זאת, אי אפשר להתעלם מכך שהפרופיל הבלגי הפך להיות מבוקש כל כך דווקא בשל תכונה אחרת, והיא: הדפנות שלו עבות אך רוחבו צר ויחסית דק. עם זאת, ולמרות הדקות, זה לא פוגע בעמידות ובחוזק שלו ולכן הוא משמש לבניית מוצרים רבים.


בניית חלונות מפרופיל בלגי
העובדה שהפרופיל הבלגי מאוד חזק ולא עבה מידי זה מה שהופך אותו למאוד אטרקטיבי ביצירת חלונות.

בניגוד לחלונות אלומיניום, חלונות שעשויים מפרופיל בלגי הם בדרך כלל יותר רחבים, אלגנטיים וגם יותר חזקים ועמידים. בבואנו לבנות חלון ניתן לומר שאחד מהדברים החשובים ביותר זו שאלת האטימות, וזו עוד סיבה טובה לעשות שימוש בפרופיל הבלגי. מדובר על חומר שרמת האטימות שלו גבוהה ביותר ולכן הוא מתאים לבניית חלונות.


חלונות מהודרים
עוד דבר מופלא בפרופיל הבלגי זו העובדה שאומנם זה חומר חזק ועמיד, אך בכל זאת ניתן ליצור בעזרתו מוצרים אלגנטיים ויפים. ניתן לומר שהוא אידיאלי לבניית חלונות כי הוא:

  • עמיד וחזק
  • מאבד בידוד ואטימות
  • ניתן ליצור בעזרתו חלונות אלגנטיים

 

כיוון שמדובר על חומר עמיד מיוחד מובן שגם ניתן לקבל עליו אחריות לשנים רבות, הן מבחינת החלודה והן מבחינת הצבע. הפרופיל הבלגי הפך להיות מאוד שימושי לא רק בבניית בתים חדשים אלא גם בשיפוץ חלונות קיימים וזה מומלץ בחום גם עבורכם.