קליל 4300 – פרופיל בלגי
בתריסי גבאי צברנו ניסיון רב בייצור והתקנת סדרת 4300 של חברת קליל. אנו עוסקים בכל מה שקשור לייצור ולהתקנת המוצרים של חברה זו, אשר נוסדה בשנת 1950 והפכה להיות שם דבר בתחום האלומיניום בארץ ובעולם.

תריסי גבאי משמשת כמתקין ומשווק מורשה של החברה, כך שתוכלו להיות בטוחים שכל המוצרים שתיקנו אצלנו אלה מוצרים איכותיים של חברת קליל. סדרת קליל 4300 זו סדרה המתייחסת למערכת דלתות וחלונות ציר המשלבת עיצוב בסגנון חלון ברזל עם האיכויות של האלומיניום, שכידוע הן רבות.


איכותיות האלומיניום
זה לא במקרה שחברה רצינית ומנוסה כמו חברת קליל עושה שימוש בחומר האלומיניום, שכן זה אחד מהחומרים הטובים ביותר בימינו. בין יתר היתרונות שלו ניתן לדבר על:

  • אטימות: החומר הזה אטום בצורה מושלמת ולכן ניתן יהיה לשמור על טמפרטורת החדר בקלות.
  • אמינות ואיכות: כל מוצרי קליל שעשויים מאלומיניום אלה מוצרים איכותיים שמחזיקים מעמד לשנים.
  • עיצוב: ניתן לעצב בעזרת אלומיניום כל דבר שרוצים, בין אם מדובר על עיצוב מיוחד של חלונות, דלתות וכדומה.

 


מה מיוחד במערכת קליל 4300?
אם אתם מחפשים מערכת משוכללת, עמידה ויפה, הרי שהפתרון שלכם הוא פרופיל בלגי 4300. למעשה קליל 4300 מדמה את המראה הייחודי של חלון הברזל הבלגי, ולהשלמת המראה, מגיע עם קולקציה של מוצרי פרזול מפליז.

כל אלה מעניקים לו מראה עתיק בשלל גוונים. זה אומר שאתם יכולים לבחור את המערכת בכל גוון שתרצו, כך שהיא תוכל להתאים לשאר העיצוב שיש לכם בבית או במשרד.

חשוב לבחון לעומק איזה צבעים יוכלו להתאים לכם בצורה טובה יותר שכן אסור לשכוח שמערכת זו תלווה אתכם לאורך שנים רבות.  מערכות קליל 4300 מתוכננת להתאים לקליל 7300, המאפשר פתיחת הזזה, ובאופן זה מעניק עיצוב בעל גמישות מרבית.


התקנה מקצועית
אם חשבתם לרגע לקנות את המערכת של חברת קליל ולנסות להתקין אותה לבד, או לתת לבעלי מקצוע כאלה ואחרים את האחריות על ההתקנה, כדאי שתדעו שזה לא מומלץ.

אצלנו בחברת תריסי גבאי תוכלו לא רק לקנות את המוצרים האיכותיים של חברת קליל אלא גם לקבל שירותי התקנה מקצועיים, מה שאומר שהמערכת תחזיק מעמד להרבה יותר שנים מאשר אם היה מתקין אותה חובבן.