האם כדאי לכם להתקין מערכת קליל 7300
חברת קליל היא החברה המובילה בישראל בכל מה שקשור לעבודות שעשויות מאלומיניום, בין אם מדובר על חלונות, דלתות וכדומה.

לכן, אם גם אתם החלטתם שאתם רוצים לעצב מחדש את הבית או את המשרד, כדיא יהיה לקחת בחשבון את המערכות השונות שחברה זו מציעה לכם. אחת מהמערכות הטובות, היפות והמעניינות ביותר היא קליל 7300, שכן מדובר על מערכת חלונות ודלתות הזזה בעיצוב בלגי מיוחד במינו.


כל היתרונות של שילוב מוצרים מאלומיניום בבית ובמשרד
חומר הדגל שבו עושה שימוש חברת קליל, בין אם מדובר על מערכת קליל 7300 ובין אם מדובר על כל מערכת אחרת, הוא אלומיניום. אם אתם תוהים למה כדאי שתדעו שיש לכך הרבה סיבות, שכן לחומר הזה לא חסרים יתרונות:

  • אפשר לעצב אותו איך שרוצים וליצור ממנו כל צורה.
  • הוא אטום מאוד מבחינת פגעי מזג האוויר ושמירה על הטמפרטורה.


זהו חומר אטום מבחינת רעשים.
חלונות ודלתות שעשויים מאלומיניום מחזיקים מעמד לשנים רבות.
קליל 7300 זו מערכת שהפכה להיות מאוד מבוקשת הן בקרב הלקוחות הפרטיים והן בקרב הלקוחות העסקיים. יש לכך סיבה טובה, שכן מדובר על מוצרים יפים, מעוצבים וכאלה שאי אפשר להישאר אליהם אדישים.

מדובר על שילוב מנצח בין חלון הברזל הבלגי ובין היתרונות הרבים של האלומיניום, מה שאומר שאתם קונים היום מערכת של חלונות ודלתות ויכולים ליהנות ממנה לאורך שנים.


גמישות תכנונית לאדריכלים
אם אתם נמצאים היום בשלב שבו אתם מתכננים שיפוץ או את הקמתו של הבית או המשרד, אנחנו בתריסי גבאי נשמח לעזור לכם. הקמנו את חברתנו בשנת 1989 ואנחנו משמשים כשמשווקים ומתקינים של כל המערכות של חברת קליל, ביניהן גם קליל 7300.

מדובר על מערכת מקסימה שגם מאפשרת למתכננים ולאדריכלים שלכם גמישות פעולה, מה שאומר שהתוצאה הסופית בוודאי תהייה מקסימה בעיניכם.

אנשי הצוות שמועסקים אצלנו בחברה עוסקים מזה שנים בתחום ואתם תראו שנוכל להתקין לכם כל מערכת כזאת בכל מקום שתרצו. קניית מערכת משוכללת של חברת קליל זו קנייה בטוחה כי החלונות והדלתות שתרכשו אצלנו יחזיקו מעמד לשנים רבות, אז למה אתם מחכים?