תריסים חשמליים זה הדבר הבא
כולנו מכירים את הימים האלה שקמים בבוקר, מנסים להרים את התריס ונשארים עם הרצועה שלו ביד. זה יכול לקרות בגלל סיבות שונות ומשונות, אך העיקרית שבהן אלה השנים שחלפו.

כלומר, התריס כבר לא מחזיק מעמד אחרי כל כך הרבה שנים שבהם השתמשתם בו. בשלב הזה יש לכם שתי אפשרויות:

  • לקרוא לאיש מקצוע כדי שיתקן שוב את רצועת התריס
  • להחליט שאתם עוברים לתריסים חשמליים

 

האמת היא שהאפשרות של תריסים חשמליים היא הבחירה הנכונה, כי כמה זמן אפשר עוד להשתמש בתריסים הישנים?


כל היתרונות במקום אחד
התריסים החשמליים יכולים להתאים היום לכל בית ולכל משרד, שכן הם נראים הרבה יותר אלגנטיים והם עובדים בצורה הרבה יותר אמינה וטובה. הם מהווים אלמנט עיצובי ממדרגה ראשונה והם מאפשרים שימוש נוח ויעיל שכולל את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום.

התריסים מעניקים מראה מהודר ויוקרתי לכל החלונות וזה אומר שאת החלונות עצמם לא תצטרכו להחליף או לשפץ, כך שגם מבחינה כלכלית זו בחירה נכונה.


איכות שמחזיקה מעמד לשנים
חשוב לדעת שלכל מקום בבית ניתן לבחור תריסים חשמליים אחרים, כך שבמטבח ניתן יהיה לבחור בתריס גלילה ואילו בחדרים אחרים ניתן יהיה לבחור תריסים מאלומיניום או מכל חומר אחר.

מעבר לנושא היופי והעיצוב, התריסים החשמליים מהווים גם בטיחות ברמה הרבה יותר גבוהה לבית כנגד פריצות, וזו עוד סיבה טובה שבגללה כדאי לשקול זאת. הם נוחים לתפעול ועומדים בכל התקנים הישראליים והבינלאומיים, כך שאין לכם סיבה לחשוש. לקוחות שהם שומרי שבת ישמחו לגלות שגם עבורם התריסים האלה מתאימים שכן הם עומדים כל התנאים שצריך.

זה לא במקרה שניתן לראות היום את התריסים האלה בעוד בתים, משרדים וחנויות, שכן מדובר על איכות טובה שמחזיקה מעמד לשנים.


תיקון התריסי
כפי שקורה בכל מערכת משוכללת אחרת, גם בתריסים החשמליים עלולות להיות תקלות. עם זאת, החדשות הטובות הן שניתן לטפל בתקלות בקלות רבה. צריך רק להזמין את המומחים בתחום למקום, ועל ידי החלפת שלב או תיקון המנוע התריסים יחזרו לפעול בצורה מושלמת. הרבה יותר קל לתקן בימינו תריס חשמלי מאשר להחליף את רצועתו של תריס מיושן, כך שזה כדאי.